www.stoklosy.art.pl

www.stoklosy.art.pl

Newsletter
Zajęcia taneczne i ruchowe dla dorosłych
Taniec towarzyski dla dorosłych

Program zajęć obejmuje tańce latyno-amerykańskie: cha- cha, rumba, samba, rock&roll, a także salsę, z tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep oraz tańce użytkowe disco samba i disco swing. Takie zajęcia to świetna muzyka i ciekawy sposób spędzenia aktywnie i zdrowo wolnego czasu.

Będziecie Państwo mieli także okazję potrenować na weekendowych praktisach przez nas prowadzonych, a w perspektywie także na wieczorkach tanecznych.

Strój wygodny, obuwie na zmianę z miękką podeszwą, wtedy na sali będzie nam się dobrze tańczyło.


Taniec Towarzyski:
-środa 19:30, 3 poziom
-czwartek 20:30, początkujący,
-piątek 19:30, początkujący.

Disco Samba:
-czwartek 18:30 i 19:30.

Rock and Roll i Disco Samba:
- środa 20:30, 4 poziom


Informacje i zapisy:

tel. 501 931 271

Studio tańca "Rytm"

www.RytmDance.pl


ZAJĘCIA QIGONG

Zapraszamy na chińskie ćwiczenia QIGONG w stylu Lecącego Żurawia.
Zajęcia stałe w każdy poniedziałek, w godzinach 12:00-13:15 w DK Stokłosy (Galeria U).
Instruktor: Hanna Kwiatkowska
Zapisy pod numerem: 604-094-234
Zajęcia prowadzi utytułowany instruktor sztuki QI-Gong. Jest to bardzo ciekawy rodzaj gimnastyki ze względu na walory zdrowotne i bioenergetyczne.

Prowadzący: mgr KRZYSZTOF BUŁŁYSZKO

Trener kreatywności i metod motywacyjnych, badacz i twórca nieliniowych metod strumieniowych, psychocybernetyki eksperymentalnej - metod szybkiego uczenia się, wydobywania i praktycznego wykorzystywania nieuświadomionych uzdolnień oraz potencjałów. Specjalista w zakresie języka ciała, analizy uwarunkowań osobistych i środowiskowych. Trener Sztuki Neuro-Lingwistycznego Programowania, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Badań i Rozwoju Inżynierii Informacji Psychocybernetyki i NLP, ekspert w zakresie bioniki i psychotroniki Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego, publicysta oraz artysta plastyk - twórca oryginalnej biżuterii bionicznej i muzyki elektronicznej. Konsultant – koordynator Instytutu Inżynierii Informacji BION. Trener sportów obronnych i rekreacji. Konsultant bezpieczeństwa osobistego i samoobrony VIP. Mistrz QiGong stylu Złotego Smoka.
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack