www.stoklosy.art.pl

www.stoklosy.art.pl

Zajęcia teatralne dla dorosłych


Teatr Wolandejski

Warsztaty sfinansowane przez dzielnicę Ursynów m.st Warszawy

Teatr Wolandejski o sobie:

"Teatr Wolandejski powstał w 2000 roku. Głównym założycielem był Piotr Kulczycki – ówczesny gimnazjalista, dziś student reżyserii Akademii Teatralnej w Warszawie
i szef artystyczny Teatru Wolandejskiego.

W swoim początkowym okresie działalności Teatr Wolandejski wystawiał głównie sztuki według scenariuszy i w reżyserii Piotra Kulczyckiego.

Od początku swojej działalności w Teatrze Wolandejskim pracowało blisko 100 osób. Dziś Zespół Teatru Wolandejskiego to prawie pięćdziesiąt osób.  Są to głównie studenci wielu prestiżowych kierunków warszawskich uczelni wyższych oraz licealiści warszawscy, których prócz wszechstronności, licznych talentów i zalet łączy jedna rzecz, której zazdrościć może niejeden profesjonalista. To pasja. Umiejętność rzucenia się w teatr, oddania się mu bez pamięci.

W Teatrze Wolandejskim nie zobaczą Państwo obecnej na scenach sztampy i aktorów grających ciągle to samo. Nie ma tu też pseudosztuki, wykreowanej przez zbyt pewnych siebie reżyserów. Zobaczą Państwo pasję, być może niewolną od błędów. Ale wspaniałą".

Próby - soboty (19:00-21:00) 

Strona Teatru Wolandejskiego

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack